Отзывы о компании Kvitka Dnepr
- Наталия М.
- Маргарита П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Розсада дуже якісна! Дякую!
- Алла З.
Отримала цілу коробку радості та щастя! Рослинки запаковані всі надійно, та обережно. Дуже подобається, що Ви так відноситеся до покупців. Окрема подяка за квіточку-бонус!
- Віта К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталия
Отлично
- Світлана Ф.
- Світлана Ф.
Дякую ❤️. Акуратненько замотані рослини, ціленькі. Швидко прийшли. В неділю замовила,в п'ятницю в мене 😁❤️💙💛
- Ирина А.
Дуже гарно
- елена с.
- Валерия С.
Квіти чудові👍🏼. Замовляю не вперше. Всі гарно упаковані. Дуже вдячна за таку красу. Буду замовляти ще.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук , нам дуже приємно !
- Комментарий продавца
